Emocionālā inteliģence
Emocionālā inteliģence ir prasme atpazīt, nosaukt un vadīt savas un citu emocijas. prasme izmantot emocijas domāšanas attīstībai un uzvedības vadīšanai.
Prasme , kas veicina emocionālo un intelektuālo izaugsmi. Mudina mūs pieņemt tādus lēmumus, kas ved pie pozitīva rezultāta saskarsmē un komunikācijā ar citiem. Sākot no 3-4 gadu vecuma, vērojam situācijas, kurās konfliktu cēloņi ir gluži vienkārša pārprasta otra bērna uzvedība, sejas izteiksme vai balsts tembrs, ķermeņa valoda, kas tika uztverta kā agresija. Ģimenē, ikdienas saskarsmē, mēs savus bērnus pazīstam ļoti labi un zinam, kad skumju un bēdu māktu bērnu samīļot un paņemt klēpī. Izpratne par to, kā rīkoties noteiktās emocionālās situācijās nāk ar laiku. Balstoties uz pētījumiem, pirmsskolas vecums ir laiks, kad sākt bērnam mācīt iepazīt savas un citu emocijas, kontrolēt tās. Velākos skolas gados šīs prasmes palīdz risināt konfliktus un mazina mobingu pusaudžu un jauniešu vidū.
Emociju materiāls - emociju Kārlis un emociju Liene - ir veids kā iepazīt emocijas un stāstīt stāstus. Tas māca bērnus kā komunicēt, veidot attiecības vienam ar otru, māca izturēšanos emocionāli grūtos brīžos. Gluži kā ikvienam no mums, katrai emociju grimasei ir savs temperaments, savs raksturs un sajūta. ko kopā ar bērnu izanalizēt, raksturot un veidot stāstus.Nav komentāru
Komentēt
Pirkumu grozs
Pirkumu grozs ir tukšs.